Take a fresh look at your lifestyle.

Drita-Gjilani, Ballkani-Prishtina: Formacionet zyrtare

17

Janë publikuar formacionet zyrtare për dy ndeshjet kryesore të kësaj jave në Superligën e Kosovës.

Vëmendja e kësaj xhiroje në Superligën e Kosovës shkon në Gjilan, ku luhet derbi lokal mes Gjilanit dhe Dritës, shkruan lajmi.net.

Ndeshje interesante luhet edhe në Therandë, ku Ballkani pret Prishtinën.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këto dy ndeshje.

DRITA – GJILANI

Formacionet zyrtare:

Drita: Maloku, Limani, Gërbeshi, Cuculi, Blakçori, Namani, Vucaj, Fazliu, Xh.Shabani, Haxhimusa, Izair Emini.

Gjilani: Haxhihamza, Frashëri, Kastrati, Rapa, Veliu, Useini, Shabani, K.Aziz, Plaku, Progni, K.Razak.

BALLKANI – PRISHTINA

Formacionet zyrtare:

Ballkani: Pas pak.

Prishtina: Haxho, Thaqi, Miftaraj, Bekteshi, Abazi, Boshnjaku, Hila, Krasniqi, Korenica, Mankenda, John.

Leave A Reply

Your email address will not be published.