Take a fresh look at your lifestyle.

Gashi jep lajmin e shumëpritur

23

Gashi ka gëzuar fansat me njoftimin e dhënë.

Na ndajnë vetëm edhe pak ditë deri sa Gashi ta publikojë albumin e tij më të ri, të cilin fansat janë duke e priture me padurim, shkruan lajmi.net.

Albumi ‘1984’ pritet të publikohet më 2 gusht, gjithnjë sipas postimit të bërë nga vetë ai, këngëtari ndau një postim në Instastory ku shkroi “1984, albumi brenda dy jave”.

Kujtojmë që vetëm pak ditë më parë ai kishte publikuar bashkëpunimin ‘Upset’ me Njomzën dhe Pink Sweats, këngë kjo që ka grumbulluar gati gjysmë milionë klikime

Leave A Reply

Your email address will not be published.