Take a fresh look at your lifestyle.

Italia regjistron 249 raste të reja me COVID-19

11

Italia ka regjistruar 249 raste të reja me COVID-19.

Italia ka publikuar numrin e rasteve të reja me COVID-19.

Italia në 24 orët e fundit ka regjistruar 249 raste të reja me koronavirus dhe 14 vdekje, transmeton lajmi.net.

Në total, Italia ka realizuar 48.265 teste në 24 orët e fundit ndërsa 323 është numri i të shëruarve.

Italia ka aktualisht 12.368 raste pozitive me COVID-19.

Leave A Reply

Your email address will not be published.