A e dini motra e kujt është Arbnora Dobraj

Arbnora Dobraj ishte vajza e cila u raportua si e zhdukur dhe e cila u tha se u gjend në Maqedoni.

Vajza në fjalë është motra e ish-futbollistit të Drencës, Drilon Dobra i cili tash e një kohë është larguar nga futbolli për shkak të një lëndimi.Sot u raportua se ajo është kthyer tek familja e saj.