Ky është polici që u vra në Istog

Dy persona kanë mbetur të vrarë sot në Istog.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Istogut, ku pas një tentimi për plaçkitje në një bankë, dyshohet se ka mbetur i vdekur plaqkitësi dhe polici, raporton lajmi.net.

Fillimisht plagosja e policit, Izet Demaj, dyshohet se ka ardhur si pasojë e shkëmbimit të armëve ku si pasojë e plagëve të rënda ka ndërruar jetë.