Edhe kjo ndodh: Kosovari qet në shitje nënën dhe gruan

Një prishtinas së fundi ka bërë një veprim të pazakontë.

Ai ka nxjerrë në shitje nënën dhe bashkëshorten, shkruan gazeta inFokus.

Në një faqe online të shitje-blerjeve, ai përmes një ofertë i ka futur të dyja.

Shitësi ka thënë se të dyja janë në gjendje të rregullt, ndërsa u ka vendosur edhe çmimin prej 20 mijë eurosh.