Humori kosovar për Plazma keksa transmetohet në Serbi (VIDEO)

Taksa kosovare prej 100 për qind për produktet serbe ende është top temë. Emisoni i famshëm “24 minuta sa Zoranom Kesićem”, në televizionin B92 (O2), ka transmetuar një video humoristike...

“Çmendet” Morena Taraku, në borë e temperatura minus, del gjysmë e zhveshur

Morena Taraku nuk e ka problem, në mes të borës gjysmë e zhveshur del! Morena Taraku iu ka bashkuar femrave të famshme të cilat kanë realizuar imazhe të ‘çmendura’ duke...

Lansoi këngën e re, por ja një detaj që ju ka humbur (video)

Kreativiteti i të rinjëve në fusha të ndryshme nuk ka fund, ky kreativitet po e përcjell edhe artisten tashme të njohur Valëza Zogaj. E njohur me projekrin "Nese ti" duke...

Vrasja e Ivanoviqit, vëllai i tij jep detaje shokuese, për Radoiçiqin që dyshohet se...

Mirosllav Ivanoviq, vëllai i politikanit të vrarë serb të Kosovës, Oliver Ivanoviq, ka thënë sot se nuk ka ndonjë informatë të besueshme se në vrasjen apo përgatitjen për vrasje...

Ariana e dashuruar “çmendurisht” pas Ermalit, shikoni çka i shkruan

Ermali dhe Ariana janë ndër çiftet më të dashura dhe më simpatike. Çifti këto ditë janë larguar për pushime në Vien të Austrisë ku edhe kanë publikuar disa imazhe së...

Pa sutjena dhe mbathje, modelja shqiptare ndez rrjetin

Modelja me famë botërore me origjinë shqiptare, Tika Camaj, ka ndezur rrjetin, duke nxitur shfrenime imagjinatash. Ajo ka provokuar krejtësisht lakuriq dhe teksa mban përsipër një tip pelerine transparente. Modelja e...