Adelina Ismaili ka mbetur pa koment, kjo është arsyeja

Përdhunimi i vajzës 16-vjeçare në Kosovë nga mësuesi e më pas polici ka tronditur mbarë vendin.

Por, më tronditëse se vetë ngjarja kanë qenë reagimet dhe komentet e njerëzve, shumica e të cilëve fajësonin vajzën si shkaktaren kryesore për çfarë ndodhi më pas.

Pas komenteve monstruoze, Adelina Ismaili s’ka mundur të mos reagojë.