Aktorja e njohur shqiptare pozon me të shkurta në mes të borës

Është një nga fytyrat më të dashura të ekranit.

Aktorja dhe prezantuesja, Jonida Vokshi njihet për bukurinë natyrale, modestinë dhe thjeshtësinë që posedon.

Por, në imazhin e fundit që ka publikuar ajo ka befasuar me dukjen.

Jonida në këto ditë të ftohta dimri ka pozuar vetëm në të shkurta në mes të borës.

Ajo dukej e mahnitshme dhe plotë sharm.