Arilena Ara shfaqet në skena të ‘nxehta’ me të dashurin në klipin e ri?

Para pak muajsh këngëtarja e njohur, Arilena Ara është fotografuar duke u puthur me një djalosh simpatik.

Me këtë këngëtarja nga Shqipëria, Arilena Ara lë të kuptohej se është në një lidhje të mundshme dashurie, shkruan lajmi.net

Fotot nga jahti janë publikuar nga revistawho, ku bëhet me dije se biondi nuk njihet dhe Arilena nuk ka folur ndonjëherë për të pasi jetën private e mban gjithnjë larg vëmendjes publike.

Por, kësaj radhe në klipin e ri artistja zbuloi gjithçka…

“I’ll give u my heart” është kënga që sapo publikoi Arilena, klipi i së cilës është mjaft i ‘nxehtë’, ku shfaqet në disa momente intime me të dashurin e saj.

Biondi në videoklip dhe ai në foto, duket se janë i njëjti njeri?

Sidoqoftë, në vazhdim shikojeni dhe vlerësojeni vetë.

https://www.youtube.com/watch?v=HvocE1mbEBQ