Artistja e On Records ‘çmend’ rrjetet sociale me zërin e saj

Aurora është artistja me e re e On records.

Ajo ne rrjetet sociale ka publikuar një video duke kënduar frangjisht madje ka vë në pahë zërin e saj të veçantë, ku edhe ka marrë shumë komente pozitivs.

Përveç zërit ajo është një femer shumê me stil dhe e bukur.