Bleona del ashtu siç e ka bërë nëna, djeg rrjetin për Shën Valentin

Këngëtarja Bleona Qereti ka vendosur t’I heqë të gjitha për festën e të dashuruarve.

Ajo ka ndarë një foto ku duket krejtësisht e lagur brenda një pishine.

Ashtu siç e ka bërë na dhe mjaft sensuale, Bleona u uron fansave një Shën Valentin të gëzuar.

Edhe këtë vit këngëtarja do festojë e vetme.