Bukur dhe plot ritëm vjen Shkurta Selimi në “Pikë mu bone”

“Pikë mu bone” kështu quhet kënga më e re ardhur nga këngëtarja Shkurta Selimi e cila ka nisur të pëlqehet mjaft.

Kënga ka muzikën e punuar nga 2 Ton e me tekst nga Ghulo e video është realizuar nga Bugg Production.

Shkurta vjen më bukur e më me ritëm se kurrë më parë e këngën ia vlen ta shihni e dëgjoni në Youtube.