Can Yaman feston ditëlindjen, por urimin më special e merr nga ‘gruaja e jetës’

Aktori i njohur turk që pak kohë parë deklaroi që ishte me origjinë shqiptar Can Yaman’a u bë shumë i njohur me serialin ‘Erkenci kus’.

Ai është komentuar shumë nga mediat turke dhe për transformimin që pësoi pasi rriti mjekrën dhe iu përkushtua palestrës duke bërë muskuj dhe sot është një nga aktorët më të ndjekur.

Aktori që adhurohet nga të gjithë femrat ditën e sotme feston 29 vjetorin e lindjes së tij dhe e ëma e ka uruar aktorin më një foto nga fëmijëria e tij duke i shkruar:

‘Ti jë kuptimi i jetës time,djali im i bukur. Jeta të sjelltë gjithmonë gjëra të bukura.Gëzuar 29 vjetorin e lindjes’.

Image