Dj Flex ndër Dj me të preferuar nga publiku shqiptarë

Muzika është ajo lidhja shpirtërore mes artistit dhe publikut.

Por secili artistë gjatë rrugëtimit padyshim që punët lehtësohen me bashkëpunëtor.
E në ketë rrugëtim Dj është një nga meritoret dhe lidhje qe e kompleton një artist.

Në shqiptari kemi dj të talentuar, por së fundi është djaloshi Elvedin Haziri nga Lipjani i cili dita ditës po befason me përformancen e tij.

Kujtojmë që njëkohësisht ai është edhe dj zyrtar i artistit të njohur Fero. Përveç mbrëmjeve së bashku, Flex ka edhe shumë eventë tjera të ndryshme duke u bërë kështu mjaft i kërkuar në gjithë shqiptarin.

Me poshtë mund t’i shikoni disa nga videot e atmosferës që ka krijuar ai .

 

 

View this post on Instagram

 

Check…… @zzapnchriss @milotramadani #shoutout

A post shared by DJ FLEX (@djflex___) on

 

 

View this post on Instagram

 

last night Peja was fire thanks 🙏🏻🔥🙏🏻🔥 #bonafam @ferofera @zzapnchriss @bigben_home

A post shared by DJ FLEX (@djflex___) on

 

View this post on Instagram

 

shoutout to @djsnake merrni msim 😝🔥😂 @zzapnchriss #flexondecks #djlifestyle

A post shared by DJ FLEX (@djflex___) on