Dua Lipa flet në shqip, poston videon kur ishte fëmijë

Dua Lipa ka postuar një video vërtetë të lezetshme.
Dua Lipa ka vendosur të postojë sot një video ku shiet ajo dhe motra e saj, Rina, kur ato ishin fëmijë.

Dua, si motra më e madhe ka prezantuar në shqip para kamerës familjen e saj, ndërsa dëgjohet shumë lezetshëm duke folur në gjuhën amëtare.