Modelja nga Zvicra dhe reperi nga Kosova bashkohen në duetin “je t’aime”

Këto ditë në Kosovë ka qëndruar modelja me famë nga Zvicra, Bernadeta Anna Nikollbibaj, e cila ka pas një mision tjetër nga ajo që jemi mësuar ta shohim, modelizmi.

Kësaj radhe ajo ka realizuar një projekt muzikorë së bashku me reperin nga Kosova, Abbi. Me tekst nga vetë protagonistët: Abbi & Anna me muzik nga, Bazik Mix & Master : Radical Records dhe videoklip i realizuar nga Islam Bec, kënga është e stilit Rap & Rnb dhe pritet të jetë njëri nga hitet e kësaj vere.