Një nënë si Adelina Tahiri

Këngëtarja e njohur nga Maqedonia, Adelina Tahiri pak kohë më parë është bërë nënë. Këngëtarja shumë shpejt ka rikthyer linjat trupore dhe duket në “top”, formë edhe pak kohë pas lindjes së vogëlushit.

Së fundmi ajo ka postuar një fotografi në profilin zyrtar në “Instagram”, ku duket shumë pak e rregulluar por mjaftë e bukur.

Adelina tash e një kohë nuk ka sjell ndonjë projekt muzikor ndërsa tani i është përkushtuar tërësisht familjes së saj