Pozat seksi nga plazhi të Demi Rose, mos e humbisni

Demi Rose është emër shumë i lakuar në shtypin rozë.

Demi Rose tash e sa ditë po pushon në plazhet tropikale, nga ku nuk i kursen imazhet joshëse, shkruan lajmi.net.

Modelja ka sjellë edhe një fotografi të re, në të cilën pozoi në bikini, në plazh dhe si çdo herë mahnit me format trupore.

“Lumturi është një ditë në plazh”, ka qenë mbishkrimi që ajo i ka lënë fotos, që pranoi pafund komente dhe pëlqime nga fansat.

Kujtojmë që Demi Rose njihet për linjat bombastike trupore, për të cilat jo rrallëherë është krahasuar me Kim Kardashain.