Rita Ora dhe Bebe Rexha sërish bashkë, shfaqen të zjarrta

Ato janë bjonde bombastike dhe vazhdimisht po marrin vëmendjen në shfaqjet e tyre bashkë.Këtë herë, Rita Ora dhe Bebe Rexha janë shfaqur shumë elegante derisa janë takuar në një gala të organizuar në Los Angeles, vetëm disa ditë pasi festuan bashkë në AMAs.

Rita është dukur fantastike në fustanin e kuq e të gjatë, ndërsa flokët e bardhë i ka larguar nga fytyra dhe grimi i shkonte shumë me dukjen.

Bebe në anën tjetër, ka shkëlqyer në një fustan që i tregon gjoksin ndërsa flokët i ka bërë ngjashëm si mikja e saj e ngushtë.

Dyshja tashmë të pa ndara janë takuar në tepihun e kuq dhe kanë dhënë bashkë intervista duke u përqafuar e pozuar bashkë.