Robert Berishia dhe Tuna “ballafaqohen” në emision

Robert Berisha ishte i ftuar në Zonë e Lirë.
Disa muaj më parë bëri bujë në rrjetet sociale konflikti familjar ndërmjet dy kunatave Nora Istrfi dhe Tuna.

Ishte Roberti Berisha, bashkëshorti i Norës i cili pranoi publikisht se marrëdhëniet mes dy familjeve nuk ishin të mira edhe pse më vëllain e tij Patrisin takohet shpesh.

I ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” drejtuesi Arian Çani ka surprizuar Berishën teksa ftoi në studio një këngëtare e cila kishte ngjashmëri të madhe me kunatën e tij Tuna.

Fillimisht Roberti është habitur, por më pas kuptoi se ishte këngëtarja Albulena Ukaj.