‘Si përpara’, titullohet kënga më e re e Butrint Imerit

Butrint Imeri ka publikuar projektin më të ri.

Siç ishte paralajmëruar edhe më parë, Butrint Imeri minuta më parë plasoi këngën e tij më të re, shkruan lajmi.net.“Si përpara” mbanë titullin kënga e re e tij të cilën e publikoi edhe me një vidoeklip mjaft interesant të xhiruar në bregdet.

Teksti është i shkruar nga Butrinti, Nuke dhe Big Bang, të cilët së bashku prodhuan një projekt mjaft ritmik.