Vajza ‘e llastuar’ e Lutfi Hazirit ‘çmend’ rrjetin, publikon foto e zhveshur e shtrir në…

Po vazhdon të cilësohet si vajza e “llastuar”e Lutfi Hazirit.

Bëhet fjalë për Lotina Hazirin, imazhet e së cilës gjinjë e më shumë po ndezin rrjetet, kështu edhe duke e bërë më të përfolurën në ballin e mediave rozë, shkruan Kosovarja.

Ndonëse kohëve të fundit, nuk ishte aktive, ajo u rikthye më e zjarrtë se kurrë më parë.

Më nje selfie të shkrepur në dysheme, dhe gjoksin e zbuluar, Lotina, erdhi tejet provokuese, duket mos i kursyer pozat e saj asnjëherë.