Publikohet 11-shja e Juventusit

Formacioni zyrtar për lojën kundër Udinzes

Juventusi do të paraqitet me formacionin 4 – 3 – 3

Në portë: Szczesny.

Në mbrojtje: Sandro, Chiellini, Bonucci dhe Cancelo.

Në mesfushë: Matudi, Pjanic dje Bentacur.

Në sulm: Ronaldo, Mandzukic dhe Dybala.