13 vjeçarja bie nga kati i pestë në Lipjan, dëshmitari rrëfen ngjarjen e rëndë

Prokuroria është duke u marrë me rastin e një vajze 13 vjeçare në Lipjan.

Ajo ka rënë nga kati i pestë i banesës dhe ka shpëtuar.

Familjarët dhe policia po thonë se kjo ndodhi aksidentalisht.

Ndërkaq, mjekët po vlerësojnë se gjendja e saj është stabile.