Aksident i rëndë në Prishtinë, ka edhe të plagosur

Një person lëndohet nga një aksident i rëndë trafiku në Prishtinë

Sonte rreth orës 19:00, në lagjen e Spitalit në Prishtinë ka ndodhur një aksident trafiku.

Policia thotë se një person ka pësuar lëndime ndërsa dëmet materiale janë të mëdha në të dy veturat e përfshira.

Bajram Krasniqi, zëdhënës në Policinë e Kosovës ka thënë për lajmi.net se policia është në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.