Pasi ja shkelmoi parat lypsarit, arsyetohet Tomë Gashi: I kanë shefat me Mercedesa

Reagon Tomë Gashi.

Një video e publikuar më parë në portale ka treguar momentin kur avokati Tomë Gashi ia shqelmon të hollat një lypësi.

Ai pas publikimit të videos ka reaguar duke thënë se këta lypës kanë shefa me mercedesa.

Fillimisht, Gashi ka thënë se po i duhet të bëjë punën e inspekcionit.

Postimi i plotë:

Tu e kry punen e inspekcionit mas dy vjet britmash te qmendura dit e nat ne sheshin Nënë Tereza ne PRISHTINË !Keta kan shefa me MERCEDESA dhe jan tregu per mbi 2 vite grup me i organizuar se inspekcioni i Prishtines.! Keshtu nuk ka ne sheshin Skenderbeu ne TIRANË !