Premierë : INAT Nga UnikStyle Ft Dila

Unikstyle tani më është artist i afirmuar në tregun e muzikes shqiptare. Këngët e ti numrojn qindra klikime ne youtube . Artisti në fjal për fansat e ti sapo ka...

Haradinaj pjesë e dasmës së Gresës

Gresa Behluli dhe Lulëzim Ibrahimi sonte do ta kurorëzojnë lidhjen e tyre 10 vjeçare, me martesë. Tashme edhe të ftuarit kanë filluar të hynë në sallën e dasmës. Pjesë e...

Mendoni se e keni hequr qafe ish-in?

Në trurin femëror ka një mikroorganizëm mashkullor ose me fjalë të tjera ka prezencë të ADN-së mashkullore. Ky është përfundimi i një studimit të një grupi shkencëtarësh nga Universiteti i...

Bebe Rexha e korrigjoi Lorik Canën, ky ia thotë publikisht këtë gjë

Lorik Cana ia kishte ngatërruar emrin Bebe Rexhës në një video, në të cilën e quajti “Blerta”, pas kësaj Bebe i reagoi duke e korigjuar atë. Lorik Cana pas reagimit...

El Chapo lanson linjën e tij të veshjeve për femra

Bossi meksikan më i famshëm në botë, Joaquín Guzmán, u arr,estua, por punët e tij të biznesit nuk ndalojnë këtu. “Daily News” shkruan se gruaja e të ashtuquajturit El Chapo,...

Enca Haxhia vjen në Prishtinë për këtë arsye

Enca Haxhia përmes një postimi në Instagram, ka bërë të ditur se ka udhëtuar për në Prishtinë për një arsye të vetme. Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit një video...