Kadri Veseli deklarohet për videon ku ju përmend emri: Jap dorëheqje nëse del se...

Kadri Veseli thotë se nëse del se jam i përfshirë në videon ku më përmendet emri, jap dorëheqje. Kryeparlamentari Kadri Veseli është deklaruar për videon me fajde ky i përmendet...

Zbulohet personi që ofendoi figurat politike në Dubravë

Në 20-vjetorin e ma.sakrës që forcat serbe orkestruan ndaj të burgosurve në burgun e Dubravës, situata eskaloi kur ish-i mbijetuari i kësaj masakre, Shefqet Kabashi doli para të pranishmëve...

Liberalizimi i vizave, eurodeputeti austriak ka një lajm të mirë për kosovarët

Një lajm i mirë rreth liberalizimit të vizave ka ardhur nga Austria. Lukas Mandl, i lindur në vitin 1979, është politikan relativisht i ri austriak. Ai, nga viti 2017 ka...

Angela Martini publikon foto intime me burrin e saj

Jetën pas martesës dhe largimin nga modelingu, Angela Martin e pasqyron kohët e fundit në rrjetet sociale.Bukuroshja shqiptare sjell shpeshherë imazhe dhe video të ndryshme në llogarinë personale në...

Nëna harron fëmijën e porsalindur në makinë, e tmerrshme ajo që ndodh më pas

Të jesh nënë nuk është edhe aq e lehtë. Lindja e një fëmije është një event që nuk harrohet dot. Por jo për të gjithë, me sa duket. Me siguri jo...

Kosova kërcënon edhe Shqipërinë me taksë 100%

Shqipëria dhe Kosova mbyllen dje një takim për lehtësimin e tregtisë, por duket se në vend të lehtësimit një luftë e re tregtare dhe më e ashpër është shfaqur...