Shaqiri nuk luajti as ndaj Tottenhamit, shpërthejnë tifozët e Liverpool’it

Ylli shqiptar i Liverpoolit, Xherdan Shaqiri, nuk u paraqit as në kryendeshjen e xhiros në Premier Ligë ndaj Tottenhamit duke nxitur sërish reagim të madh të tifozëve të “Të...

“Kosova është Serbi”, thirrja e tifozëve rusë në Moskë

Tifozët e CSKA Moskës kanë thirr “Kosova është Serbi” në ndeshjen e fundjavës që shkoi në elitën e futbollit rus. Tifozët rusë kanë vazhduar me thirrjet e tyre nacionaliste në...

Zbulohet, ky është trajneri i ri i Kombëtares kuqezi

Kombëtarja kuqezi duket se ka gjetur trajnerin e ri. Kanë kaluar disa ditë nga largimi i Christian Panuccit nga stoli i Kombëtares dhe ende sot nuk kemi një trajner të...

Zeka flet me emra si krerët e Nismës punësojnë familjarët e tyre, akuzon Krasniqin,...

Deputeti i Kosovës, Milaim Zeka, i cili është hyrë në Kuvend me Nismën për Kosovës, e cila më pas ndërroj në Nisma Socialdemokrate, ka folur me emrat se si...

Super-vajza e komandantit të UÇK-së që po “çmend” rrjetin

Donika Selimi është vajza e ish-komandantit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës dhe ish-ambasadorit të Kosovës në Shqipëri, Sylejman Selimit. Donika përveç që karakterizohet nga një hijeshi e rrallë, posedon linja...

Para dy ditëve bëri dasëm madhështore, por ja çka po bën sot Gresa

Të shtunën e kaluar këngëtarja e mirënjohur, Gresa Behluli i dha fund beqarisë. Ajo bëri një dasëm madhështore e me shumë të ftuar. Para kësaj dasme ajo organizoi edhe natën e...