Moti nesër dhe ditëve në vazhdim

Nesër në Kosovë do të mbajë mot i ndryshueshëm, me intervale kohore me diell dhe vende-vende me zhvillim vranësirash dhe me ndonjë rrebesh të izoluar shiu me vetëtima dhe...

Premierë: “Veq nje kiss”, kënga e re nga Nazim Beqiri & Vushe Mjaki (Video)

Nazim Beqiri është këngetari Shkupian i cili sapo ka lansuar projektin më të ri muzikore. Veq një kiss është kënga që vjen në bashkpunim me këngetaren nga Ferizaj Vushe Mjaki....

Gjoksmadhja e Instagram’it feston ditëlindjen – me një foto përvëluese

Ajo është një ndër femrat më seksi në planet sot – dhe fotografitë që i publikon gati çdo ditë në rrjetet sociale e dëshmojnë këtë më së miri. Sot, bukuroshja...

Thyhet në bel Geta Beqa, ekspozon gjoksin dhe kofshën

Një trup të tillë e kanë zili të gjitha femrat. Flasim për trupin e yllit të fitnessit, Geta Beqa e cila mban edhe tituj ndërkombëtarë për punën e suksesshme të...

Gallata e Agim Bahtirit me LDK’në: Mos u përleshni, keni shumë vlera

Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka reaguar pas përleshjes fizike që ka ndodhur sot në mes pjesëtarëve të LDK’së Bahtiri tha se përleshjet fizike nuk i kontribuojnë politikës. “Si...

Bëhen “copa copa” në mes vete politikanët e Serbisë

Dalibor Stanojevic, këshilltar i Partisë demokratikë të Serbisë dhe njëri prej organizatorëve të protestës “1 nga 5 milionë” në Knjazhevc është rra hur bru talisht gjatë kremtimit të ditës...