Blerona Qereti takohet me çiftin Haradinaj: Ka diçka për t’iu thënë

Këngëtarja Bleona Qereti mbrëmë u takua me kryeministrin Haradinaj dhe bashkëshorten e tij, për të cilët ka pasur vetëm fjalë të mira.

Bleona Qereti, u takua mbrëmë me miken e saj më të mirë të shkollës, Anita Muçajn, e më pas edhe me Kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj, i cili ishte i ftuar në “Kurthin e Piter Pan”.

Këngëtarja postoi një fotografi me çiftin Haradinaj duke e përshkruar atë kështu: “Anita Muçaj – është fjalë për fjalë mikja ime më e mire nga shkolla (Akademia e Arteve) dhe ai është burri më i mirë nga të gjithë– një forcë që duhet llogaritur”.