Ballina Show-biz Blerona Zeqirin e tradhtojnë sytjenat, i ‘del’ gjoksi në mes emisionit

Blerona Zeqirin e tradhtojnë sytjenat, i ‘del’ gjoksi në mes emisionit

Këtë javë të ftuar në emisionin n’Kosovë Show të ftuar janë historiani Frashër Demaj, moderatorja Blerona Zeqiri si dhe këngëtari Shkëlzen Jetishi.

Gjatë emisionit janë folur shumë gjëra e janë treguar shumë histori.

Blerona Zeqiri ka folur shumë për jetën e saj, por një moment e ka tradhtuar gjoksi.

Shikojeni videon më poshtë.