Blerona Zeqirit nuk po ia zë fustani gjoksin gjigant

Blerona Zeqiri ka publikuar disa momente nga ditëlindja e saj.

Në llogarinë e saj ‘Instagram‘, ajo ka publikuar foto nga festa.Moderatorja, shihet e veshur me fustan të me ngushtë si dhe ka ekspozuar gjoksin e bollshëm.

Shikoni imazhet: