Çka po ndodh me Gentën, kaq e palumtur duket tani në krahet e të dashurit turk!

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.Ajo është tejet e bukur dhe atraktive.

Së fundmi këngëtarja është përfolur për lidhjen me një biznesmes nga Turqia, i cili jeton në Zvicër.Ata vazhdimisht po shfaqen shumë të dashuruar pas njëri-tjetrit.

E se fundmi Genta ka publikuar një foto ku shfaqet në krahët e të dashurit të saj.Në këtë foto Genta shfaqet pa grim, duke bërë që të duket më ndryshe se qe jemi mësuar ta shohim. Kush ja ka prish lumturin Gentës?