Dhurata të çmuara nga burri, Adelina flet rreth çmimit të unazave që mban në duar

Adelina Tahiri ka folur rreth unazave që mban në duar, e që duket se kapin shifra të larta.

Adelina Tahiri ishte e ftuar së fundi në “Mirage” ku rrëfeu shumëçka nga jeta profesionale dhe ajo private, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka dhënë detaje për rikthimin e saj në muzikë, pas shumë kohe pauzë.

Po ashtu, ajo u pyet edhe rreth çmimit që kanë unazat që mban në duar, e që i ka dhuratë nga burri, në këtë rast dha përgjigje interesante.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm për të kuptuar përgjigjen e saj.