Edhe pse e fejuar, këngëtarja shqiptare e pranon publikisht: Një natë me Lorik Canën

Shkenda Dubova ka zgjedhur në mes emrave të njohur.
Këngëtarja nga Gjilani, Shkenda Dubova në rubrikën “Kë Zgjedh” ka zgjedhur mes estradës, shkruan lajmi.net.

E pyetur se kë zgjedh për të kaluar një natë Lorik Canën apo Robert Berishën? Shkenda vihet në siklet dhe zgjedh njërin prej tyre.

Videon e plotë e gjeni më poshtë dhe nuk duhet të lini pa e parë.

Nga ana tjetër, këngëtarja Dubova është fejuar vitin e kaluar me Labin në ditëlindjen e 33-të, të saj