Fero bëhet romantik, shikoni çfarë i ka komentuar të dashurës së tij

eperi Fero duket se është marrëzisht i dashuruar me modelen e njohur Arbenita lsmajli

Kjo e fundit, ka publikuar një foto në llogarinë e saj në Instagram krah së cilës shkruan: “Sytë flasin!” Mirëpo të gjithëve ua ka tërhequr vëmendjen komenti i të dashurit të saj, Fero, i cili i ka shkruar : “Por vetëm Fero mundet t’i lexojë ata!”

Arbenita dhe reperi Fero janë aktualisht ndër çiftet më të përfolura të showbizit shqiptar.