Fjolla apo Enca? Përgjigja epike e Remzie Osmanit kur pyetet se kush e ka gjoksin më seksi

Remzie Osmani ka befasuar me përgjigjen kur u pyet se kush e ka gjoksin më seksi mes Enca Haxhisë dhe Fjolla Morinës.

Remzie Osmani ishte protagonistja e radhës në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja u vu në siklet kur para saj kishte emra të njohur të estradës, shumë prej tyre miq të mirë të saj.

Ajo u pyet se kush e ka gjoksin më seksi mes Enca Haxhisë dhe Fjolla Morinës, meqë rast habiti me përgjigjen

Ndiqeni videon e mëposhtme nga minuta 5:25 dhe mësoni përgjigjen e këngëtares