Ju prezantojme bukuroshen shqiptare Lirije Berisha

E bukur, se.ksi dhe mjafte e ndjekur. Kjo është bukuroshja zeshkane që duket si zjarr, teksa e ndjekur ne faqen e saj nga shume ndjekës.

Quhet Lirije Berisha (Buba) dhe mësojmë se vajza është nga Prishtina dhe fotot e sajë komentohen dhe pëlqehen mjafte në rrjetet sociale duke e bërë të duket si një zjarr dhe një prej Shqiptare më e bukura ne rrjetin Social.

Nuk e dimë ende nëse vajza do të nise ndonjë karrierë  si modele apo të futet në art apo do te jetë thjeshte një imazh për bukurin e saj në ikonat shqiptare.