Një natë me Robertin? -Ish banorja e Big Brother shokon me përgjigjen

Gerta Shino ka befasuar me përgjigjen kur u pyet nëse do ta kalonte një natë me Robert Berishën apo Capital T.

Gerta Shino ishte protagonistja e kësaj jave në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Ajo kishte për detyrë të zgjedhte mes emrave të njohur të estradës, e në disa raste është vënë në siklet nga pyetjet që iu bënë.

Gerta u ‘detyrua’ të zgjedh për një natë mes Capital T dhe Robert Berishës, për të cilët kishte disa fjalë.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, nga minuta 3:08 mund ta mësoni përgjigjen e saj.