Pas lajmeve për ndarjen, Arbenita e Fero marrin këtë vendim

Arbenita pozon sërish në krahët e Feros.

Arbenita ka publikuar imazhe krah Feros.

Modelja shqiptare, Arbenita Ismajli, në llogarinë e saj në Instagram ka publikuar foto së bashku me Feron, shkruan lajmi.net.

Dyshja njëherë i kishin fshirë të gjitha imazhet bashkë dhe aty lindën dyshimet se i kanë ndarë rrugët.

Mirëpo gjatë një interviste për “Mirage” ishte vetë Fero ai i cili në mënyrë indirekte e ka mohuar një gjë të tillë.

Tani çifti janë rikthyer me foto bashkë dhe duken shumë të lumtur.