Të gjithë të ‘çmendur’ pas Bebe Rexhës

Këngët e Bebes po dëgjohen nga grupmosha të ndryshme.

Bebe Rexha ka bërë një grup të madh fansash dhe muzika e saj po dëgjohet nga grup mosha të ndryshme, duke përfshirë këtu edhe personat mbi 50-tat.

Së fundmi një 67-vjeçar ka ndarë një video me nipin e tij ku tregojnë se janë të ‘çmendur’ pas këngëtares shqiptare.

“Përshëndetje Bebe, unë jam një fans i yti, e dua muzikën tënde dhe zërin tënd, dhe e di që nipi dhe mbesa ime çmenden pas teje”, thotë në video 67-vjeçari, ku më pas inkuadrohet edhe nip i tij i cili shton:

“Hey çkemi Bebe, ky është gjyshi im dhe ai është fans i yti. Aktualisht ai është duke dëgjuar këngën “I’m gonna show you crazy”.

Kjo ka mbushur Beben plot emocion e cila e ndan videon menjëherë në llogarinë e saj në Instagram dhe shkruan “Kjo është dashuri”.

 

View this post on Instagram

 

This is just 🖤😭😭😭😭 @littlebebe721

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on