Vajza e ‘lazdruar’ e Lutfi Hazirit, publikon foto joshëse nga shtrati

Lotina është vajza e Kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Tashmë Lotina është e njohur për publikun dhe ka një numër të konsiderueshëm të ndjekësve në rrjetet sociale.

Ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e shtrirë në shtrat.